27SR106220
Essentra Components
Produkt-Nr.:
27SR106220
Beschreibung:
SNAP RIVET, .102-.106 HOLE, .134
Auf Lager : 930
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Head Diameter 0.197" (5.00mm)
Color Natural
Rivet Length 0.220" (5.59mm)
Material Nylon
Product Status Active
Rivet Diameter 0.100" (2.54mm)
Series MicroPlastics, SR
Type Snap Rivet
Head Height 0.055" (1.40mm)
Grip Range 0.134" ~ 0.169" (3.40mm ~ 4.29mm)