28B0453-000
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28B0453-000
Beschreibung:
FERRITE CORE 262 OHM SOLID 4.9MM
Benutzer handbuch
Impedance @ Frequency 262Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 0.193" Dia (4.90mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Solid
Series 28B
Type Round
Length 0.984" (25.00mm)
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Outer Dimension 0.453" Dia (11.50mm)