28B0999-100
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28B0999-100
Beschreibung:
FERRITE CORE 122 OHM SOLID
Benutzer handbuch
Impedance @ Frequency 122Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 0.610" Dia (15.49mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Obsolete
Ratings -
Design Solid
Series 28
Type Round
Length 0.250" (6.35mm)
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Outer Dimension 1.000" Dia (25.40mm)