28N0277-200
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28N0277-200
Beschreibung:
FERRITE CORE 2 HOLE 28
Benutzer handbuch
Tolerance -
Material 28
Core Type Multi-Hole (2)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Length 0.277" (7.04mm)
Gap Ungapped
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Height 0.122" (3.10mm)
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 850
Width 0.160" (4.06mm)