28R0898-200
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
28R0898-200
Beschreibung:
FERRITE CORE 127 OHM SOLID
Auf Lager : 4752
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Impedance @ Frequency 127Ohm @ 100MHz
Inner Dimension 0.736" W x 0.028" H (18.70mm x 0.70mm)
Material 28
Mounting Type Free Hanging
Product Status Active
Ratings -
Design Solid
Series 28
Type Flat
Length 0.630" (16.00mm)
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Outer Dimension 0.898" W x 0.110" H (22.80mm x 2.80mm)