29F52SPC
onsemi
Produkt-Nr.:
29F52SPC
Hersteller:
onsemi
Paket:
24-PDIP
Beschreibung:
IC TRANSCEIVER 8/8 24DIP
Benutzer handbuch
Series 29F
Package / Case 24-DIP (0.300", 7.62mm)
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V