2MJ-0101A120
Singatron Enterprises Co Ltd
Produkt-Nr.:
2MJ-0101A120
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE MINI DIN 3P SLDR
Auf Lager : 54
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Cable Opening -
Backshell Material, Plating -
Insert Material -
Ingress Protection -
Voltage Rating 100VAC, 24VDC
Contact Finish Thickness - Mating -
Current Rating (Amps) 1A, 2A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Discontinued at Digi-Key
Shell Finish -
Shell Size - Insert Mini DIN
Mfr Singatron Enterprises Co Ltd
Contact Material -
Connector Type Receptacle, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating -
Primary Material Plastic
Operating Temperature -40°C ~ 85°C