2R5THE330MF
Panasonic Electronic Components
Produkt-Nr.:
2R5THE330MF
Beschreibung:
CAP TANT POLY 330UF 2.5V 2917
Auf Lager : 9644
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code D2E
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 2.5 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series POSCAP™ TH
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Panasonic Electronic Components
Capacitance 330 µF