3041Q1050-C02
Stainless Steel Products
Produkt-Nr.:
3041Q1050-C02
Beschreibung:
304SS WIRE .105"X24" 1/4HD 1=2FT
Benutzer handbuch
Series -
Type Structural Wire
Specifications 0.105" Dia x 24.000" L (2.67mm x 609.60mm), 1/4 Hard, ASTM A580, 304 (18-8) Stainless