3094-823GS
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
3094-823GS
Beschreibung:
FIXED IND 82UH 64MA 12 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 64 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12Ohm Max
Inductance 82 µH
Series 3094
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 9MHz