3094R-180JS
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
3094R-180JS
Beschreibung:
FIXED IND 18NH 1A 40 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 150 MHz
Q @ Freq 60 @ 150MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 18 nH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 1.5MHz