3094R-224JS
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
3094R-224JS
Beschreibung:
FIXED IND 220UH 45MA 24 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 790 kHz
Q @ Freq 40 @ 790kHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 45 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 24Ohm Max
Inductance 220 µH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 4MHz