3094R-470JS
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
3094R-470JS
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 47NH 900MA 60 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 65 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.140" (3.56mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60Ohm Max
Inductance 47 nH
Series 3094R
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 800MHz