30KPA78CA
MDE Semiconductor Inc
Produkt-Nr.:
30KPA78CA
Beschreibung:
TVS DIODE BP 78VRWM 129.0VC
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 234A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 87.1V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 129V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 78V