317LB5C1250T
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
317LB5C1250T
Beschreibung:
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ HCMOS
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 317
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 125 MHz