3240-10P-C(50)
Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
3240-10P-C(50)
Beschreibung:
CONN PLUG 10POS SOLDER GOLD
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Black
Contact Finish Thickness -
Contact Finish Gold
Contact Type Outer Shroud Contact
Row Spacing -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type -
Product Status Active
Wire Gauge -
Series 3200
Wire Type Discrete
Mfr Hirose Electric Co Ltd
Pitch 0.031" (0.80mm)