Curtis Industries
Produkt-Nr.:
325310-02-0
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BARRIER STRIP 2CIRC 0.325"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.7765
$1.7765
10
$1.3452
$13.452
25
$1.24678
$31.1695
50
$1.12119
$56.0595
100
$1.09383
$109.383
250
$0.957106
$239.2765
500
$0.875064
$437.532
1000
$0.793022
$793.022
5000
$0.697319
$3486.595
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 1 |
| Barrier Type | 3 Wall (Tri) |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 300V |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Through Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 14-22 AWG |
| Bottom Termination | PC Pin |
| Series | 32500 |
| Terminal Screw Finish | - |
| Mfr | Curtis Industries |
| Pitch | 0.325" (8.26mm) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polypropylene (PP) |
| Number of Circuits | 2 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 2 |
| Base Product Number | 325310 |