3298100.H
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
3298100.H
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE BRD MT 100A 32VDC MOD 100PC
Auf Lager : 110
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Melting I²t 31000
Response Time -
DC Cold Resistance 0.00057 Ohms
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 100 A
Fuse Type Board Mount (Cartridge Style Excluded)
Breaking Capacity @ Rated Voltage 2kA
Mounting Type Bolt Mount
Product Status Active
Series ZCASE
Voltage Rating - DC 32 V