HARTING
Produkt-Nr.:
33578510100002
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CABLE 5COND BLACK 20M
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | - |
| Usage | Fiber Optic |
| Cable Type | Multi-Conductor |
| Shield Type | - |
| Shield Material | - |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Ratings | - |
| Series | Han® 3A |
| Shield Coverage | - |
| Length | 65.62' (20.00m) |
| Conductor Insulation | - |
| Mfr | HARTING |
| Conductor Strand | - |
| Conductor Material | - |
| Jacket Color | Black |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.496" (12.60mm) |
| Number of Conductors | 5 |