3483R-2R2M
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
3483R-2R2M
Hersteller:
API Delevan Inc.
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 2.5A 0.035OHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 2.5mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.5 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35mOhm Max
Inductance 2.2 µH