350E3C8.25
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
350E3C8.25
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 350A 8.25KVAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications Transformer Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 350A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 80kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 15.875" L x 3.000" W x 9.750" H (403.23mm x 76.20mm x 247.65mm)