3540560RJT
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
3540560RJT
Paket:
2816
Beschreibung:
RES 3540 560R 5%
Auf Lager : 5790
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2816
Resistance 560 Ohms
Series 3540, CGS
Power (Watts) 4W