CNC Tech
Produkt-Nr.:
3550-24-0101-99
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN DIP 24 POS PLG IDC PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$1.254
$1.254
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Rows | 2 |
| Board-Side Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Mounting Type | Through Hole, Press-Fit |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Series | - |
| Cable Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | CNC Tech |
| Connector Type | Ribbon Cable, DIP Header |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 3550-24 |
| Cable Termination | IDC |