3580T-A-1032-SS
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
3580T-A-1032-SS
Beschreibung:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN STAINLES
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.481" (12.22mm)
Between Board Height 0.406" (10.32mm)