3594-D-440-B
RAF Electronic Hardware
Produkt-Nr.:
3594-D-440-B
Beschreibung:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS5/1
Benutzer handbuch
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 1.415" (35.94mm)
Between Board Height 1.250" (31.75mm) 1 1/4"