35F-35F50+
Mini-Circuits
Produkt-Nr.:
35F-35F50+
Hersteller:
Mini-Circuits
Beschreibung:
ADAPTER 3.5MM-F/3.5MM-F ROHS
Auf Lager : 7
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Center Contact Plating -
Dielectric Material -
Center Contact Material -
Ingress Protection -
Mating Cycles -
Conversion Type Same Series
Center Gender Female to Female
Product Status Active
Convert To (Adapter End) 3.5mm Jack, Female Socket
Includes -
Mfr Mini-Circuits
Style Straight
Features -
Convert From (Adapter End) 3.5mm Jack, Female Socket
Operating Temperature -55°C ~ 100°C
Insertion Loss -
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Threaded, Threaded
Adapter Type Jack to Jack
Mounting Feature -
Series -
Body Material Stainless Steel
Package Bag
Body Finish -
Impedance 50Ohm
Frequency - Max 18 GHz
Base Product Number -
Adapter Series 3.5mm to 3.5mm