35TKV330M10X10.5
Rubycon
Produkt-Nr.:
35TKV330M10X10.5
Hersteller:
Rubycon
Beschreibung:
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Auf Lager : 483
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 714 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100kHz
Ratings AEC-Q200
Series TKV
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 100 kHz
Mfr Rubycon
Capacitance 330 µF