Keystone Electronics
Produkt-Nr.:
3622
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
FUSE CLIP CARTRIDGE 10A SMD
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.266
$0.266
25
$0.21394
$5.3485
100
$0.174705
$17.4705
250
$0.156826
$39.2065
500
$0.14972
$74.86
1000
$0.124764
$124.764
2500
$0.114066
$285.165
5000
$0.106932
$534.66
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Fuseholder Type | Clip |
| Termination Style | - |
| Current Rating (Amps) | 10 A |
| Fuse Type | Cartridge |
| Contact Finish | Tin |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.197" Dia (5mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | 5mm Dia Fuses |
| Voltage | - |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |