3.6OEFMA100
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
3.6OEFMA100
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 100A 3.6KVAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications -
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 100A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 50kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 2.500" Dia x 10.000" L (63.50mm x 254.00mm)