Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
381LL332M100A052
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SNAP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$13.756
$13.756
10
$13.07105
$130.7105
50
$11.00746
$550.373
100
$10.31947
$1031.947
500
$9.149887
$4574.9435
1000
$8.599514
$8599.514
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 100 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 4.7 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 59mOhm @ 120Hz |
| Ratings | - |
| Series | 381LL |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 6.58 A @ 20 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 3300 µF |
| Package | Bulk |