39018R2BI8.25
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
39018R2BI8.25
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 390A 8.25KVAC CYL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications Motor Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 390A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 80kA
Mounting Type Bolt Mount
Size / Dimension 18.000" L x 3.000" W x 7.600" H (457.20mm x 76.20mm x 193.04mm)