Zuhause / Oscillators / 3QHM53C0.125-162.000
minImg
3QHM53C0.125-162.000
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
3QHM53C0.125-162.000
Beschreibung:
XTAL OSC SSXO 162.0000MHZ CMOS
Auf Lager : 500
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 5
Benutzer handbuch
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth ±0.125%, Center Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type SSXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS (Low EMI)
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 162 MHz