Zuhause / Oscillators / 3QHM53D1.0-4.096
minImg
3QHM53D1.0-4.096
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
3QHM53D1.0-4.096
Beschreibung:
XTAL OSC SSXO 4.0960MHZ CMOS SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -1.00%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 4.096 MHz