Zuhause / Oscillators / 3QHTF21-2.000-OE
minImg
3QHTF21-2.000-OE
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
3QHTF21-2.000-OE
Beschreibung:
2.0 MHz XO 3.3V 2.0X1.6 MM OE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 21mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Series 3QHTF21
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 2 MHz