Zuhause / Oscillators / 3QHTF22-101.6064-PD
minImg
3QHTF22-101.6064-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
3QHTF22-101.6064-PD
Beschreibung:
101.6064 MHz XO 3.3V 2.5X2.0 PD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 28mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 3QHTF22
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 101.6064 MHz