Zuhause / Oscillators / 3QHTF32-75.600-PD
minImg
3QHTF32-75.600-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
3QHTF32-75.600-PD
Beschreibung:
75.6 MHz XO 3.3V 3.2X2.5 MM PD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 26mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 75.6 MHz