Zuhause / Oscillators / 3QHTF57-3.776-PD
minImg
3QHTF57-3.776-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
3QHTF57-3.776-PD
Beschreibung:
3.776 MHz XO 3.3V 7.0X5.0 MM PD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.051" (1.30mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 21mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 3.776 MHz