3RA21204BD260AP6
Siemens
Produkt-Nr.:
3RA21204BD260AP6
Hersteller:
Siemens
Beschreibung:
STARTER DOL FB S0 14-20A 120VAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 15.5A
Voltage - Load 690V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series SIRIUS
Type Module
Wattage - Load 11190 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 240VAC