3RA22201FB240BB4
Siemens
Produkt-Nr.:
3RA22201FB240BB4
Hersteller:
Siemens
Beschreibung:
STARTER REV S0 3.5-5A 24VDC SCRE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 3.6A
Voltage - Load 690V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series SIRIUS
Type Module
Wattage - Load 2240 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 24VDC