3RA22201JD240BB4
Siemens
Produkt-Nr.:
3RA22201JD240BB4
Hersteller:
Siemens
Beschreibung:
STARTER REV FB S0 7-10A 24VDC SC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 8.5A
Voltage - Load 690V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series SIRIUS
Type Module
Wattage - Load 5590 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 24VDC