3SU11036AA501AA0
Siemens
Produkt-Nr.:
3SU11036AA501AA0
Hersteller:
Siemens
Beschreibung:
INDICATOR LIGHT, LED BLUE, 110V
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection IP66, IP67, IP69K, NEMA 4X, 13
Termination Style Screw Terminal
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.88" (22.30mm)
Millicandela Rating 495mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings AC
Lens Style Round with Flat Top
Series 3SU1
Type LED
Voltage 110V
Mfr Siemens
Features -
Lens Color Blue
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current -
Lens Size 29.50mm Dia