Zuhause / RF Shields / 40-CBSA-0.75X4.5X0.4
minImg
40-CBSA-0.75X4.5X0.4
Leader Tech Inc.
Produkt-Nr.:
40-CBSA-0.75X4.5X0.4
Hersteller:
Leader Tech Inc.
Beschreibung:
RF SHIELD 0.75" X 4.5" SMD
Benutzer handbuch
Series 40-CBS
Length - Overall 4.500" (114.30mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)