413-K34-LN2-80A
E-T-A
Produkt-Nr.:
413-K34-LN2-80A
Hersteller:
E-T-A
Beschreibung:
CIR BRKR THRM 80A 115VAC/28VDC
Auf Lager : 1
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Actuator Type Push-Pull Plunger
Approval Agency CSA C22.2 No 235, UL1077
Current Rating (Amps) 80A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 413
Voltage Rating - DC 28 V
Voltage Rating - AC 115 V