4157AB50100725
Laird Technologies EMI
Produkt-Nr.:
4157AB50100725
Beschreibung:
GK NICU PTAF PU NR REC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series 501
Type Fabric Over Foam
Length 7.250" (184.15mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.059" (1.50mm)
Shelf Life -
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.280" (7.10mm)