Zuhause / Crystals / 416F37422ATR
minImg
416F37422ATR
CTS-Frequency Controls
Produkt-Nr.:
416F37422ATR
Beschreibung:
CRYSTAL 37.4000MHZ 6PF SMD
Benutzer handbuch
Load Capacitance 6pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 37.4 MHz