4208AB51K01113
Laird Technologies EMI
Produkt-Nr.:
4208AB51K01113
Beschreibung:
GK NICU NRS PU V0 REC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 11.130" (282.70mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 1.000" (25.40mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.394" (10.00mm)