4240AB51K01530
Laird Technologies EMI
Produkt-Nr.:
4240AB51K01530
Beschreibung:
GK,NICU,NRS,PU,V0,DSH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 15.300" (388.62mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.098" (2.50mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.299" (7.60mm)