4375AB51G07200
Laird Technologies EMI
Produkt-Nr.:
4375AB51G07200
Beschreibung:
GK NICU NRSG PU V0 DSH
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series 51G
Type Fabric Over Foam
Length 72.000" (182.88cm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.094" (2.40mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.201" (5.10mm)