Zuhause / RF Shields / 44-CBSF-4.0X5.0X0.4
minImg
44-CBSF-4.0X5.0X0.4
Leader Tech Inc.
Produkt-Nr.:
44-CBSF-4.0X5.0X0.4
Beschreibung:
RF SHIELD 4" X 5" THROUGH HOLE
Benutzer handbuch
Series 40-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.000" (101.60mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)