Zuhause / RF Shields / 44-CBSF-4.5X6.5X0.4
minImg
44-CBSF-4.5X6.5X0.4
Leader Tech Inc.
Produkt-Nr.:
44-CBSF-4.5X6.5X0.4
Beschreibung:
RF SHIELD 4.5" X 6.5" T/H
Benutzer handbuch
Series 40-CBS
Length - Overall 6.500" (165.10mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)